За його словами, після жорстокого бою український контроль над чорнобильським майданчиком втрачено. Про це Подоляк повідомив у коментарях 24 каналу.

До теми Зеленський запропонував Путіну повернутися на шлях до миру

Він наголосив, що стан об'єктів колишньої ЧАЕС, конфайнменту та сховища ядерних відходів невідомий.

Після абсолютно беззмістовної атаки росіян на цьому напрямі неможливо говорити про те, що ЧАЕС у безпеці. Це одна із найсерйозніших загроз Європі сьогодні. Знаючи звички росіян, напевно, вони вже готують провокаційні речі на ЧАЕС,
– заявив Подоляк.

Окрім того, вороги можуть скористатися пошкодженими, отриманими об'єктами під час атаки, щоб звинуватити в цьому Україну, або самі зашкодять ці безумовно найнебезпечніші об'єкти.

Раніше представниця Сухопутних військ ЗСУ Альона Шевцова спочатку заявила, що росіяни захопили Чорнобильську АЕС, потім оновила пост про те, що це фейк.

Зазначимо, що зі сторони білоруського кордону окупанти прорвалися на територію Прип'яті. Нацгвардійці давали відсіч російським військам.

Додамо, що через артилерійські удари може бути зруйноване сховище ядерних відходів. Радіація може загрожувати Європі. Зокрема від цього можуть постраждати можуть території України, Білорусі та інших країн ЄС, якщо усе переросте у справжню техногенну катастрофу.