Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Пряма трансляція на
   Останні випуски

   Зустрічайте в Україні – найбільший дилерський центр Bentley

   Центр Bentley в Україні

   Вже цього літа свої двері відкриває перший і єдиний офіційний дилерський центр Bentley в Україні.

   Цей салон став найбільшим в Європі, і це значне досягнення в розвитку українського автомобільного бізнесу.

   Новий дилерський центр розташований по Бориспільському шосе, та надає весь набір необхідних послуг з продажу та обслуговування автомобілів Bentley.

   Bentley – це автомобілі зі сторічною історією, що по праву займають перше місце серед самих вишуканих авто. Вироблені згідно з найвищими стандартами якості та безпеки, їх пріоритетом є забезпечення максимального рівня безпеки та задоволення від керування.

   Враховуючи особливості автомобіля, новий дилерський центр Bentley Kyiv пропонує переваги обслуговування вашого авто:

   • Сервісні кампанії

   Одним з найважливіших факторів післяпродажного обслуговування є перевірка сервісних кампаній. Оскільки, існують випадки, коли виробник відкликає певні запчастини через ризик несправностей. В таких ситуаціях заміна запчастин проводиться безкоштовно при підтримці виробника і дилера, що допомагає запобігти небезпечних ситуацій при експлуатації автомобіля. Жодне з неофіційних СТО не мають таких можливостей та компетенцій для безкоштовної заміни відкликаних запчастин та агрегатів. Також перевірка доступна для автомобіля будь-якого року випуску. Це суттєвий фактор для сучасних автомобілів, які оснащені електронним програмним забезпеченням, і потребують особливої уваги. В офіційному сервісі встановлені всі останні версії програм необхідних для діагностики.

   • Якість сервісу

   Тільки в офіційному дилерському центрі, зона сервісу забезпечить найвищу якість послуг. Оскільки, стандартний комплекс технічного обслуговування складається з понад 50-ти операцій та комплексу перевірок у 210 контрольних точках.

   • Сертифікований персонал

   Всі працівники Bentley Kyiv пройшли спеціальні навчальні тренінги на єдиному заводі-виробника в Крю (Великобританія), та мають сертифікати підтвердження від бренду. Процес вдосконалення навичок відбувається регулярно, оскільки це необхідно, якщо виробник впроваджує будь-які оновлення. Наші механіки постійно працюють в контакті з технічною командою заводу. Для вашої зручності відділ сервісу спланує індивідуальний графік обслуговування вашого автомобіля та заздалегідь нагадає про проходження планового обслуговування.

   • Запчастини та обладнання

   Безперервний контакт з заводом-виробником забезпечує повний асортимент оригінальних запчастин та аксесуарів в наявності. Додатковою опцією виступає замовлення запчастин на ті моделі, які вже не випускаються і зняті з виробництва.

   Bentley Kyiv організує та забезпечить доставку в найшвидші терміни та гарантує якість отриманих позицій. Також, в сервісній зоні дилерського центру встановлено найновіше обладнання, що відповідає всім стандартам післяпродажного обслуговування. Тільки офіційний дилер має найновіше програмне забезпечення і необхідний спецінструмент, що дає змогу коректно і швидко провести діагностику вашого автомобіля та виконати ремонт будь-якої складності.

   Адреса Bentley Kyiv:
   Бориспільське шосе, с. Чубинське, вул. Київська, 41
   +38 (044) 499 9 499
   [email protected]
   Більше на сайті за посиланням.

   powered by lun.ua
   Пропозиції партнерів
   Коментарі
   Залиште відгук