Пряма трансляція на
Останні випуски

Звертайте увагу на те, як витрачаються податки. Це ж ваші кошти! – Нефьодов

- Читать новость на русском

Про джерела поповнення державного бюджету – в інтерв'ю 24 Каналу розповів заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

– Будь-які надходження до державного бюджету – це плюс. Особливо, якщо мова йде про кошти корупціонерів, які ми повертаємо з їх схованок. Я думаю, що мем про банку Чауса та інші вже увійшли у наш "репертуар". І тепер хочеться сподіватися, що завдяки діям ГПУ, НАБУ такі викриття почастішають.

Найкращий варіант боротьби з махінаціями – це прозорість.

– Гроші в бюджеті не підисані. Немає якихось 100 гривень, які підписані, що це саме гроші Януковича. Але, звичайно, будь-які надходження фіксуються, і будь-які платежі. Ми завжди просимо людей звертати увагу на те, як витрачаються ваші податки. Це ж ваші кошти! Якщо вам байдуже, хто будував дорогу з ямами у вас під будинком і вам ліньки навіть на це написати скаргу, то сподіватися на те, що десь сидять абсолютно чесні, непідкупні, професійні та ініціативні держслужбовці, це трохи наївно.

Читайте також: Я наполягав повернутись на територію Польщі, – у Львові продовжується суд у справі Саакашвілі

– На жаль, повністю унеможливити корупцію немає змоги. Вона існує і в Європейському Союзі. Вона існує і в США. Наша мета, як людей, які відповідають за політику в сфері публічних закупівель, це зробити її (корупцію – 24) мінімальною та перетворити її на індивідуальні порушення.

Більше – дивіться в інтерв'ю.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі