Пряма трансляція на
Останні випуски

Звільнення Сенцова та Сущенка: Геращенко зробила гостру заяву про можливий обмін

- Читать новость на русском
Олег Сенцов
Олег Сенцов

Представник України у гуманітарній підгрупі Трьохсторонньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що навколо теми обміну українських заручників Кремля Романа Сущенка та Олега Сенцова тривають спекуляції, які не відповідають дійсності.

Так вона відреагувала на повідомлення про те, що Сущенка та Сенцова можуть обміняти на двох колишніх українських військових з Криму – Олександра Баранова та Максима Одинцова, які нещодавно отримали вироки суду.

"Подібні заяви, на жаль, відірвані від реальних важких переговорів і глибоко негативно впливають на процес, та можуть мати катастрофічні наслідки", – зазначила Ірина Геращенко.

Читайте також: Сепары принесли дубинку, гаечный ключ, бутылку и спросили, чем тебя бить? – бывший пленный

Вона заявила, що особи, які причетні до обміну полонених, уникають називати і оприлюднювати прізвища чи деталі, адже це може зірвати процес переговорів. При цьому Ірина Геращенко спростувала інформацію про можливий обмін Баранова та Одинцова та Сущенка та Сенцова.

Будь-яка недостовірна інформація може зірвати крихку надію, боляче ранить родичів і сім’ї заручників і політв‘язнів, й дуже небезпечна з точки зору зриву переговорів. Ми працюємо, щоб були добрі новини й якнайшвидше. Але названі деякими експертами прізвища і деталі – дуже далека від істини історія, й по суті є дезінформація, яка в першу чергу б‘є по родинам,
– підсумувала Ірина Геращенко.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі