Про це розповіла завідувач відділом історії релігії та практичного релігієзнавства Відділення релігієзнавства Інституту філософії НАНУ Людмила Филипович, повідомляє "Укрінформ".

"З полону визволено нашого колегу – кандидата історичних наук Ігоря Анатолійовича Козловського. З 1 лютого він буде старшим науковим співробітником нашого відділення. Ми раді, що будемо працювати разом з ним", – сказала Филипович.

Читайте також: Науковець Козловський розповів, як його захопили в полон

Водночас вона зазначила, що згоди від самого Козловського ще не надходило.

"Тільки-но ми дізналися, що Ігоря Антолійовича 27 грудня звільняють, 28-го наш керівник Анатолій Колодний (заступник директора Інституту філософії НАНУ, керівник Відділення релігієзнавства) написав подання на ім'я президента НАНУ Бориса Патона з проханням ввести до нашого штатного розкладу посаду старшого наукового співробітника і зарахувати Козловського на цю посаду. Ми навіть не питали його згоди. Патон дав таку згоду", – розповіла науковець.

Филипович висловила сподівання на те, що Козловський погодиться на пропоновану посаду. Науковець також нагадала, що 9 січня в телеефірі екс-заручник розповів про цю пропозицію, і сказав, що напевне на неї пристане.

Щодо житла для науковця Филипович зазначила, що, на жаль, зараз у цьому плані кризова ситуація.

"Козловський живе в Києві, наймає житло, де живе із старшим сином та дружиною. По мірі можливостей ми будемо просувати це питання. Хоча Ігор Анатолійович достатньо масштабна фігура, і я думаю, що він вирішить це питання", – сказала Филипович.