Пряма трансляція на
Останні випуски

З'явились нові деталі щодо смертельного падіння крану біля Івано-Франківська

У вівторок, 30 січня, біля Івано-Фрвнківська промисловий кран впав на вантажівку із робітниками. Двоє чоловіків загинули на місці, семеро вижили.

Керівник залізниці запевняє, що правил безпеки було дотримано, а в усьому винен сильний вітер.

Читайте також: У Маріуполі в згорілому автомобілі знайшли труп: фото

О 10 ранку залізничники повинні були виїхати на ремонтні роботи. Вони зупинилися, аби почекати поки привезуть інструменти. Ваговоз припаркувався поблизу будівельного крана. І раптом шквальний вітер перекинув 36-тонну конструкцію на автомобіль. Кран упав просто на кабіну водія.

"Водій не встиг включити задню передачу. Водій просто приїхав, розвертався. Люди завантажували", – зазначив працівник залізниці Володимир.

Водій та пасажир загинули на місці. У задній кабіні ваговоза було ще 7 працівників. Вони не постраждали, проте пережили сильний стрес. Зараз з ними працюють психологи.

Начальник Івано-Франківської дирекції залізниці виправдовується – кран стояв на спеціальних фіксаторах. Але вони не витримали шквального вітру.

Кран був закріплений – видно на рейсах є позначки, що кран зірвало його з опор, потягнуло. Кран проїхав близько 30 метрів, 35 метрів,
– заявив начальник Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень Ярослав Лучко.

Аби звільнити автомобіль з-під завалів, кран піднімали спеціальною технікою. Конструкція так понівечила кабіну автівки, що надзвичайникам довелося розрізати її, аби дістати звідти тіла загиблих.

"За допомогою людської сили їх витягнути не реально, тому що кран був дуже важкий і він приплюснув кабіну настільки, що дах кабіни був майже приплюснутий до самої підлоги", – прокоментував начальник оперативно-координаційного центру ДСНС в області Петро Василик.

На залізниці кажуть: загиблим чоловікам було близько 50 років. І обіцяють виплатити їхнім сім'ям грошову компенсацію. А правоохоронці вже розпочали кримінальне провадження щодо порушення правил безпеки під час виконання робіт у зоні підвищеної небезпеки.

На місці зараз працюють експерти, аби з'ясувати, чи трагедію спричинила недбалість службових осіб, чи це був лише нещасний випадок.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі