25 березня активісти у Мінську зібралися на акцію до Дня Волі. Влада дозволила їм провести мітинг на околиці столиці. Та це не влаштувало противників Лукашенка і вони почали збиратися у центрі міста.

Щоправда, на них уже чекали силовики з палицями та щитами. Людей почали затримувати ще до початку акції. В автозаки пакували усіх, кого встигли впіймати. Серед затриманих і чимало тих, що лише проходили повз.

У числі затриманих також і журналісти, зокрема й іноземні. Крім того, під варту взяли кількох білорусів, які постійно проживають в Україні. Переважна більшість тих, що вийшли сьогодні на акцію протесту – молодь. Та були серед учасників і старші люди, і навіть пенсіонери.

Затримання також відбулися у Гомелі, Вітебську та інших містах, де відзначали День Волі.

Читайте також: У Мінську затримали українську журналістку

Нагадаємо, сьогодні, 25 березня, на акціях опозиції у Білорусі затримали сотні людей. Крім того, ОМОН увірвався в офіс правозахисної організації "Вясна". Там затримали півсотні активістів та правозахисників. А в ніч на 25 березня у білоруському місті Брест зняли з поїзда і затримали відомого поета та опозиційного лідера Володимира Некляєва.