За легендою, вже тоді існувало 5 сортів хмільного напою, але місце розташування пивоварні тримали за сімома замками. Пиво діставалося лише королівським вельможам. З часом чутки про диво-напій таки вийшли за межу королівського палацу. Першими їх підхопили монахи. З науковою точністю вони працювали над удосконаленням рецептів – так щоб поєднання солоду, хмелю та артезіанської води перетворювалося на шедевр.

Лише згодом дійшла черга і до простих львів`ян. Те, чим донедавна насолоджувались виключно королі, стало доступним кожному. При чому пиво у Львові не тільки пили. Ним розраховувались за борги, платили заробітну плату і дарували почесним гостям, зокрема королям.

Слава про пиво зі Львова ширилася такими темпами, що вже у 15 столітті його возили до Баварії.

А от самі львів`яни не поспішали пити чужий хмільний напій. По-перше, навіщо, якщо саме у Львові воно незрівнянне. По-друге, тільки там де пиво зварили воно смакує найкраще.

З того часу минуло декілька століть, але гордість за своє пиво у Львові залишається незмінною. Зараз насолодитись духом древнього міста та смаком, який підкорив королів можна у "Королівській пивоварні".

Читайте також: Як Львів отримав королівську велич