Зараз наш колега служить у 24-й бригаді, яка відбиває атаки ворога на одному з найгарячіших напрямків фронту. Аби допомогти Славіку та побратимам, його дружина – керівниця відділу Lifestyle Уляна Журба – відкрили збір на дрон DJI Mavic.

Важливо План перевиконано на 32 мільйони: Притула достроково закрив черговий мегазбір

Уляна згадує, що з початком повномасштабного вторгнення Славік добровільно пішов на фронт, а згодом до ЗСУ долучилися його 3 двоюрідні брати і батько. Вже 8 місяців наш колега замість обіймів дружини міцно тримає в руках зброю, замість теплого ліжка ночує в окопах, наближаючи нашу перемогу.

Уляна Журба з чоловіком В'ячеславом
Уляна Журба з чоловіком Вячеславом / Фото надане 24 каналу

І для того, аби проганяти ворога з нашої землі, його бригаді потрібен дрон DJI Mavic. А також наплічник для дрона UTactic DronePack та 3 – 4 запасні батареї.

Збір закрито

Аби придбати все необхідне, потрібно було зібрати 150 тисяч гривень. Долучитися до збору можна було, перейшовши за посиланням на банку "Монобанку", або ж переказом на картку "Приватбанку" – 5168 7554 2805 3447.

Допоможіть хлопцям ще ефективніше нищити ворога, а Славіку – швидше змінити автомат на клавіатуру та мишку, аби і далі інформувати вас про найцікавіші події світу технологій.

Не буває маленьких донатів, кожна ваша гривня – цвях у труну всіх окупантів.

Що варто знати про дрон

Дрони та безпілотники за останні місяці стали повноцінною зброєю у професійних руках наших бійців. Завдяки їм українські війська координують удари, знищуючи російську техніку або ворожі позиції.

Потужна камера Hasselblad CMOS 4/3 може ефективно придушувати шум в умовах низького освітлення, забезпечуючи вищу роздільну здатність та динамічний діапазон. Час польоту – до 46 хвилин. Удосконалена система передачі O3+ забезпечує максимальну дальність передачі 15 кілометрів та пряму трансляцію 1080p/60 кадрів за секунду для плавних та стабільних польотів.

Дрон DJI Mavic, який потрібен нашому колезі / Фото DJI

Раніше завдяки читачам 24 каналу вдалося зібрати кошти на одну з автівок для підрозділу, який в боях втратив частину спорядження. Ми дякуємо вам та віримо, що разом – зможемо закрити ще не один збір і нарешті вигнати ворога з нашої землі.