Аби зберегти у пам'яті поколінь спогади про війну очима простих людей, Об'єднання Українських Продюсерів зняло цикл документальних фільмів у межах проєкту "А потім прийшли "братья". Усі 4 кінострічки ви зможете побачити на 24 каналі.

Важливо "А потім прийшли "братья": до Дня Незалежності 24 канал покаже документальні фільми про війну

24 канал разом з провідними медіаплатформами став головним партнером проєкту. Загалом цикл складається з 4 фільмів:

  • "Маріуполь. Невтрачена надія",
  • "Дев'ять життів",
  • "Вокзал надії",
  • "Втрачений дім".

Перший з них – про Маріуполь – ви зможете побачити:

"Маріуполь. Невтрачена надія"

Цей фільм побудований на щоденниках маріупольської журналістки Надії Сухорукової. Від початку повномасштабного вторгнення вона нотувала те, що бачила навкруги себе у цей час.

"Все, що відбувається зараз – цього не повинно було статися у 21 столітті. Я хочу, щоб люди зрозуміли абсурдність ситуації та відчули, що через злобу, жорстокість та ненависть російських окупантів гинуть тисячі", – підкреслила сама Сухорукова.

Режисер фільму Максим Литвинов додав, що стрічка не містить страшних кадрів, не справляє тиск на глядача. У ньому 5 маріупольців розказують свій досвід життя всередині війни.

Це — фільм-правда мирних містян всередині війни. Вони розказують просто і без страху, що бачили, як відчували, що з ними відбувалося. Уявіть, кілька тижнів йшло системне знищення півмільйонного міста, і ці люди знаходились всередині цього. Ми свідомо не ставили страшні кадри, хоча вони у нас були, бо не хотіли емоційного нагнітання,
– пояснив Литвинов.

"Маріуполь. Невтрачена надія": дивіться на 24 каналі