Декілька головних тез із книжки "Правила розвитку мозку дитини" Джона Медіни від Work.ua.

Намагаючись дізнатися, що поєднує успішних людей, вчені провели шестирічне дослідження, в якому взяли участь три тисячі інноваційних керівників. Було виявлено, що більшості з них притаманні ці якості:

1. Здатність творчо шукати зв’язки

Креативні люди бачать зв'язки там, де не бачать інші. Вони вміють поєднувати концепції, проблеми та питання, які на перший погляд взагалі ніяк не пов'язані між собою.

Тобто коли така людина намагається вирішити якусь проблему, вона відкидає очевидні варіанти, шукаючи абсолютно неочікувані шляхи розв'язання складних питань. Нешаблонне мислення — це шлях до успіху.

2. Звичка завжди ставити запитання "Чому б і ні?"

Інноватори-мрійники ніколи не бояться робити те, чого до них ще ніхто навіть не намагався зробити. Вони завжди докладають чималих зусиль, щоб вийти за рамки обмежень.

Згадайте хоча б Ілона Маска, для якого взагалі, здається, не існує жодних обмежень. Він просто знає, що можна зробити щось ще краще, і робить, не зважаючи на перешкоди. Навіть на атмосферу.

3. Жага експериментів

У хорошого підприємця може народитися ідея. Але тільки креативні люди будь-яку ідею спочатку розкладають на частини. Вони намагаються тестувати усе й завжди. Усі думки та концепції підлягають тестуванню. Інноваторів не влаштовують ті знання, які вже всім відомі, їм потрібен власний досвід, здобутий на практиці.

Усі ці риси поєднанні однією метою — бажанням досліджувати. Отже, по-справжньому успішні та креативні люди — це, перш за все, захоплені дослідники. Саме допитливість є головним секретом успіху.

Джерело: Work.ua

Читайте також: Працюйте ефективно! Як припинити відволікатись і встигати більше