Зґвалтування – один з найбільш поширених злочинів, які скоюють російські окупанти в Україні. На жаль, російські нелюди готові знущатися навіть з маленьких дітей та літніх людей.

Важливо знати Окупанти увірвались до помешкання співробітника Запорізької АЕС Сергія Швеця та розстріляли його

Окупанти ґвалтують маленьких дітей до смерті

Як повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, для російських окупантів зґвалтування та усі форми сексуального насильства як тактику ведення війни. Вони використовують її систематично, скрізь та проявляють просто шокуючу жорстокість.

Випадки зґвалтувань в Олександрівці Херсонської області

Російські окупанти зґвалтували двох дівчаток віком 12 та 15 років. 6-місячну дівчинку російські покидьки ґвалтували чайною ложкою.

На цьому діяння нелюдів не завершилися. 5 російських виродків увірвалися до матері з двома хлопчиками-близнюками віком 2 років. Один рашист тримав матір, інші ґвалтували дітей. Від отриманих розривів та втрати крові дітки померли.

Також відомо про випадок смерті 3-річного хлопчика, якого двоє російських покидьків ґвалтували на очах у матері.

Зґвалтування – один з найтяжчих воєнних злочинів та одна зі складових геноциду. Жодному російському виродку, який скоїв його в Україні, не вдасться втекти від покарання.

Злочини російських окупантів проти українців: останні новини

  • Рашисти все активніше вивозять наших громадян до Росії, темпи незаконної депортації ворог пришвидшує в Маріуполі. Також стало відомо, що росіяни незаконно вивезли вже понад 230 тисяч українських дітей. Російські депутати планують спростити процедуру всиновлення, щоб віддати наших діточок в руки росіян.
  • Окупанти вивозять чоловіків з Маріуполя у "фільтраційні табори". Там з них знущаються, катують та тримають у нелюдських умовах. З часом рашисти хочуть зламати їхню волю та відправити воювати проти України.
  • В окупованому Херсоні окупанти вкрали Ірину Горобцову з дому в її день народження. Вона поширювала у соцмережах антивоєнні пости та засуджувала напад Росії на Україну. Росіяни хочуть змусити її "зізнатися" в тому, що жінка нібито коригувала вогонь ЗСУ біля Чорнобаївки.

Дивіться також – Російського окупанта Шишимаріна засудили довічно