Це сталося поблизу населеного пункту Роботине у Запорізькій області. За словами військових ця ліквідація відбулася у лютому 2024 року.

До теми Як "Чорні запорожці" знищили колону техніки ворога під Михайлівкою: відео потужної роботи

Штурмову групу росіян знищили під Роботиним

У 65 окремій механізованій бригаді ЗСУ зазначили, що російська штурмова група висунулася на штурм українських позицій поблизу Роботиного. Однак завдяки злагодженим діям аеророзвідки й артилерії військових російський штурм зупинили.

Ворог з втратами відступив, залишивши на полі бою своїх "двохсотих",
– зазначили військові.

На оприлюдненому військовими відео можна побачити, як група російської піхоти готується до штурму українських позицій. Розвідувальний безпілотник 65 бригади Збройних сил України, яка відповідає за утримання лінії фронту в цьому районі, зафіксував рух російських військ, коли вони намагалися вийти зі своїх окопів.

65 ОМБр знищила групу росіян біля Роботиного / Відео 65 ОМБр ЗСУ

У відповідь українська артилерія та міномети оперативно розпочали вогонь по загарбниках, змусивши їх шукати укриття. Тим часом оператори українських безпілотників вправно націлювалися на російську піхоту, навіть коли деякі з них намагалися сховатися серед двох раніше підбитих ворожих танків.

Попри спроби росіян уникнути виявлення, український безпілотник наполегливо вів спостереження за танками, уважно стежачи за пересуванням російських солдатів. Ця важлива розвідувальна інформація дозволила українським військовим провести успішну атаку на ворожі сили.

Крім того, вже 4 лютого у Генеральному Штабі ЗСУ підтвердили, що на Запорізькому напрямку Сили оборони відбили атаку противника в районі Роботиного Запорізької області.

Окупанти мають шалені втрати на фронті

  • У Генштабі ЗСУ в опублікованому 4 лютого звіті розповіли, що за минулу добу наші захисники знищили ще 810 окупантів на фронті. Таким чином загальна кількість втрат росіян в Україні сягнула 388 750 осіб.
  • Крім того, нашим захисникам вдалося знищити 31 артилерійську систему російської армії. Серед втрат росіян також є 41 автомобільна техніка чи автоцистерна.
  • До того ж Сили оборони нівелювали 6 одиниць спеціальної техніки, 13 бойових броньованих машин та 2 танки росіян. Окупанти також залишилися без 12 безпілотників оперативно-тактичного рівня.