Йдеться про 33 тисячі тонн калій хлориду, ввезеного на територію України незаконними способами. Орієнтовна вартість заарештованого товару – 650 мільйонів гривень.

Читайте також У Білорусі помітили великі колони військової техніки, маркованої червоними квадратами

В Україні арештовано 33 тисячі тонн мінеральних добрив Росії та Білорусі

В Офісі генерального прокурора повідомили, що заарештовані 33 тисячі тонн калій хлориду належать підприємствам, зареєстрованим у Росії та Білорусі. Під час досудового розслідування було виявлено, що їх ввезли на територію України з порушеннями митного законодавства.

У межах розслідування було відкрито кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Наразі розглядається питання про конфіскацію арештованого майна на користь доходу України. Зазначається, що досудовим розслідуванням займається Бюро економічної безпеки, слідчі дії тривають.

Останні новини від Офісу генпрокурора

  • Генеральна прокуратура 5 травня повідомила про підозру у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території й державного кордону України 9 високопосадовцям Росії. Йдеться про путінських посіпак, зокрема Сергія Шойгу, Валентину Матвієнко, Дмитра Медвєдєва, Віктора Золотова, Наришкіна Сергія, В'ячеслава Володіна, Колокольцева Володимира, Щоголєва Ігора та Олександра Бортникова.
  • Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова закликала українців та представників влади обережно висловлюватись стосовно Анатолія Шарія, щоб це не завадило його екстрадиції з Іспанії в Україну. Він може спробувати переконати іспанський суд, щоб його не видавали Україні, через те, що його справа начебто "суто політична".
  • Прокуратура розпочала слідство у справі про масштабну ДТП на Рівненщині. Порушення правил дорожнього руху призвело до смерті та поранень багатьох людей. Станом на 4 травня на місці інциденту здійснювали необхідні слідчі дії, тривала ідентифікація тіл загиблих. Загалом було призначено 29 експертиз. У своєму зверненні Володимир Зеленський висловив співчуття рідним та близьким загиблих унаслідок моторошного ДТП.

Зверніть увагу – штурм "Азовсталі" російськими окупантами триває: дивіться відео