Сатиричну публікацію зробили у відповідь на фейк, який пошили кремлівські ЗМІ щодо вбивства доньки дугіна. Пропагандисти сказали, що це була операція службовиці Нацгвардії.

Зауважте Після інциденту з дугіною на Рубльовці почали продавати маєтки

Як НГУ потролила росіян

У фейку кремля навіть показували "посвідчення" людини з Нацгварді, яка скоїла підрив авто. Це демонстрували, наче неймовірне розкриття агентурної мережі, тому українські служби були змушені відреагувати.

Google все пам'ятає! Все, що попало туди хоч раз, там залишається. Якщо пошукати, то можна знайти посвідчення цілої "агентурної мережі" НГУ,
– мовилося у дописі.

У прикріплених фото були посвідчення всіх найвідоміших інформаційних зливних бачків росії. Окрім цього, навіть згадали підсанкційну коханку путіна кабаєву та представницю російського мзс захарову.

Посвідчення агентурної мережі в росії / Фото Нацгвардії України

Детальніше про брехню щодо вбивства доньки Дугіна

ЗМІ росії розповідають, що українська агентка без підтримки самотужки пробралася на охоронюваний ФСБ паркінг, заклала вибухівку та абсолютно непоміченою втекла до Естонії. Причому нібито вона робила це все зі своєю 12-річною дитиною. У посвідчені вказували, що це Наталія Павлівна Шабан.

Лише про одну людину з таким ПІБ інформацію хоч у якомусь вигляді можна уточнити по відкритих реєстрах. У такому реєстрі помічено, що у неї був Mini Cooper. Згідно історії росіян, саме на Mini вона і поїхала на спецзавдання. Чим вам не героїня бойовика?
– зауважили в НГУ.

російська фсб підробила посвідчення "вбивці дугіної"

росія звинувачує українку Наталю Вовк у вбивстві доньки ідеолога "русского міра" дарьї дугіної. Фінський експерт з'ясував, як у фсб насправді підробили військове посвідчення жінки.

Лаурі Ліннамяе продемонстрував 5 елементів, за якими можна пересвідчитися у фейковості роботи росіян.

Через основні онлайн-інструменти криміналістики можна побачити час, який художник Photoshop витратив на інструмент клонування, завдяки якомусь вельми тонкому шаблону.

До теми – що відомо про дугіна та його доньку: дивіться відео ​