До такого стану речей призвів інцидент із підривом автомобіля, в якому була донька путінського ідеолога дугіна. Про це повідомили 24 каналу перевірені джерела в розвідці.

До речі Карма наздогнала: після загибелі доньки дугін потрапив до лікарні

На Рубльовці ще посилили заходи безпеки

Продаж найдорожчої нерухомості на росії поки не можна назвати масовим явищем. Проте вже є підтвердження того, що багато власників котеджів навіть покинули батьківщину. А ось раптовий вибух автомобіля, ймовірно, вказав – повертатися не варто. Через це деякі російські тополігархи позбавляються свого майна.

Проте, як стало відомо розвідці, є й ті, хто виявився більш прив'язаним до розкішної нерухомості. Ймовірно, мовиться, зокрема, й про кремлівську еліту. Адже на Рубльовці вже давно "звили свої гнізда" не лише багато політиків, а навіть керівники силових відомств московського режиму.

Що таке Рубльовка

Насправді це лише неофіційна назва місцевості на захід від Москви. Вона пролягає вздовж кількох шосе, одним з яких є "Рубльово – Успенське" – звідси й назва.

Територія забудована дачами колишньої радянської еліти й фешенебельними котеджними селищами. Також є там навіть резиденції вищих посадових осіб держави-терориста. Як, наприклад, прем'єра мєдвєдєва. За даними журналу Forbes, Рубльовка ще у 2010 році за вартістю майна перегнала елітні передмістя Лондона.

Хто підірвав доньку дугіна

20 серпня в Підмосков'ї вибухнув джип доньки алєксандра дугіна, що є фундатором ідей для вторгнення росії в Україну. На місці одразу загинули водій і донька найвідомішого проповідника шовінізму росіян.

Пропагандисти кремля вкотре почали у всьому звинувачувати українських націоналістів. Проте наступного дня після вибуху легковика з'явилася заява членів "Національної республіканської армії". Партизани натякнули, що це зробили вони та сказали, що це ж чекатиме інших розпалювачів війни. Також є версія, що хотіли підірвати самого дугіна.

Докладніше – що відомо про дугіна та його доньку: дивіться відео