Про це повідомила журналістка Ольга Артюшенко у фейсбуці. На сторінці загиблої медійниці знайомі висловлюють співчуття та пригадують, якою була Аліна.

Дивіться також У Грузії внаслідок зсуву ґрунту загинула українка, правоохоронці шукають її дитину

Аліна Поліковська загинула. В Грузії. Вона була там з чоловіком та трьома дітьми. Зсув. 30 років, кажуть, нічого такого там не було. Її знайшли. Їх – ще ні,
– написала Ольга Артюшенко.

З профілю загиблої відомо, що вона народилася в Ніжині на Чернігівщині, працювала на телеканалі "Україна" і проживала в Нідерландах.

За словами Ольги Артюшенко, загибла переїхала у Нідерланди до свого чоловіка. "Вони мали велику чудову сім'ю в Утрехті". Вочевидь, у Грузії вони були на відпочинку.

Читайте також Маленькі дияволи: чому вагнерівці в Африці не такі потужні, як розповідають пропагандисти


Загибла медійниця разом із чоловіком / Фото з фейсбуку Аліни Поліковської

Це цікаво Друге пришестя: чому Кремль призначає "козаків" гауляйтерами Луганщини

Що відомо про трагедію

  • 3 серпня у Грузії на території гірського курорту Шові стався зсув. Після того як з берегів вийшла місцева річка, маси землі накрили двір готелю "Сансет Шові" та кілька будинків поблизу.

У Грузії на території гірського курорту Шові стався зсув:

  • Рятувальна операція триває, надзвичайникам допомагають армійці. Продовжують шукати людей, а евакуювали уже 210 осіб. Понеділок, 7 серпня, оголошений у Грузії днем ​​жалоби.
  • Українське посольство у Грузії вже встановило зв'язок із рідними загиблої та взаємодіє з грузинською владою, аби підготуватися до репатріації. Окрім того, перевіряють, чи не було інших наших громадян у селищі Шові, де стався зсув ґрунту. Про це повідомили у пресслужбі МЗС.