Переглянули серіал європейські лідери ще тоді, коли рейтинг тоді ще кандидата в президенти України Володимира Зеленського почав рости, сказав міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє "Укрінформ".

Читайте також: Зеленський прилетів на фестиваль "Ліги сміху" в Одесу: фото, відео

"Я вам можу відкрити таємницю: коли стала зрозумілою динаміка рейтингу Зеленського, навіть для канцлера Німеччини Ангели Меркель її команда нарізала кілька епізодів з серіалу, щоб вона подивилася", – сказав Клімкін.

Я взагалі вважаю, що треба дивитися українські медіа, щоб розуміти, що відбувається. Та й просто цікаво! Зрештою, я вважаю, що деякі речі в серіалі зроблені дуже талановито,
– зазначив міністр.

Про що серіал "Слуга народу"? Перша серія комедійного серіалу вийшла на екрани в 2015 році. За сюжетом простий київський учитель стає президентом країни і намагається змінити життя людей на краще. У серіалі актори "Кварталу 95" і відомі українські артисти майстерно зіграли політиків.

Раніше творці серіалу "Слуга народу" і студії "Квартал 95" вибачилися перед глядачами за слова "олігофрени", "дауни" і "дебіли", які вживалися в третьому сезоні серіалу.