Зазначається, що гігабайти даних "Росатому" вже злито у мережу. За словами Anonymous, це, зокрема таблиці, безпекові дані, бази даних і облікові записи користувачів внутрішньої мережі російського холдингу.

Головне Росія напала на Україну: хронологія основних подій початку 3 тижня війни

В Anonymous при цьому наголосили, що безпосередньо системи російських АЕС вони не зламували – група запевнила, що ніколи б не нехтувала безпекою життів людей. Натомість злиті дані – це лише дані з вебсайту "Росатому".

Чим займається "Росатом"


Державна корпорація з атомної енергії Росії, заснована Володимиром Путіним у 2007 році. Об'єднує понад 360 підприємств атомної галузі Росії. У холдинг "Росатому" входять усі цивільні атомні компанії країни-агресорки, підприємства ядерного комплексу, науково-дослідні організації, а також атомний криголамний флот.

Джерело: Wikipedia

Боротьба Anonymous на боці України: коротко

  • 25 лютого, через день після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, група "білих" хакерів Anonymous оголосила кібервійну країні-агресорці.
  • Протягом майже трьох тижнів хакери зламали низку російських сайтів, зокрема Міноборони, Кремля, Роскомнагляду, ФСБ та інших державних структур окупанта.
  • Крім того, 7 березня Anonymous хакнули стримінгові сервіси на Росії та запустили в ефірі відео з бомбардуваннями України.