Про це він сказав в ефірі 24 Каналу.

"Час покаже. Нещодавно навіть політичної волі на внесення проекту не було. Але проект таки з’явився, доволі неочікувано. Станом на серпень 2017 року з вуст керівників держави звучали зовсім інші слова – що "ми не будемо це створювати". А зараз цей проект є. Він має певні недоліки, але я сподіваюся, що найближчим часом він буде прийнятий і впроцесі розгляду ці недоліки будуть усунуті", – переконаний Ситник.

Читайте також: Фейковий антикорупційний суд: Які трюки приховує президентський законопроект

"Якщо його проголосувати в кінці лютого – на початку березня, то реально створити цей суд до кінця цього року. І це якраз буде головним екзаменом влади на наявність політичної волі щодо боротьби з корупцією", – наголосив директор НАБУ.

Що таке НАБУ? Розшифровується як Національне антикорупційне бюро України. Працює вже 2 роки. Об'єкт його уваги – корупція в найвищих ешелонах влади, від президента, прем'єра і депутатів – і до суддів і прокурорів. НАБУ розслідує справи, в яких фігурують суми понад 500 мінімальних зарплат, тобто близько 2 мільйонів гривень. Бюро очолює Артем Ситник, колишній слідчий прокуратури.

До чого тут антикорупційний суд? Вищий антикорупційний суд має бути судом першої інстанції, який буде розглядати справи про корупцію у вищих ешелонах влади. Він має бути створений в рамках судової реформи і є однією з вимог міжнародних партнерів – Міжнародного Валютного Фонду, Світового банку та Євросоюзу. Депутати розкритикували документ, який подав Порошенко. Мовляв, він суперечить обіцянкам Києва та рекомендаціям Венеціанської комісії. Якщо Україна це проігнорує, то втратить безвіз та фінансову допомогу, що своєю чергою, потягне за собою низку наслідків.