ЗСУ не дають ворогу перекинути техніку

В оперативному зведенні командування йдеться, що ЗСУ знову "закріпили вогневий контроль над Каховським мостом" та "суттєво послабили резерви ворога". Простіше кажучи, влучили по техніці росіян.

Увага 10 відбитих наступів та уражена техніка ворога: карта бойових дій станом на 24 вересня

Знов закріплено вогневий контроль над Каховським мостом, в районі Антонівського мосту резерви ворожої техніки, що готувались до переправи в альтернативний спосіб, суттєво послаблено шляхом нанесення вогневого ураження,
– йдеться у повідомленні.

Також військові повідомили, що у самому Херсоні атаки зазнав район зосередження ворожого озброєння та техніки, а в Бериславському районі під приціл ЗСУ потрапили артилерійській батареї і пункт управління ворожими підрозділами. Ще один пункт управління уражено в Генічеському районі.

У командуванні "Південь" повідомили, що всього нашою авіацією завдано 3 удари по ворогу, а ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано 180 вогневих завдань.

Актуально про ситуацію на Херсонщині

Як повідомляє американське видання The New York Times, в останні тижні президент росії активно бере участь у плануванні стратегії війни проти України. Лідер країни-терористки відхилив прохання своїх командирів залишити Херсон.

Більше про це – генерали просили Путіна вивести війська з Херсона: дивитись відео