Арахамія наголосив, що таких обговорень всередині фракції взагалі не було. Відповідно, не було й подань щодо цього.

Цікаво Разумков оцінюватиме ситуацію, – Фесенко про наміри спікера йти в президенти

"Слуга народу" пообіцяв публічно розповісти, якщо питання щодо Разумкова з'явиться на порядку денному фракції. "Ми точно вийдемо або зробимо спільний брифінг", – запевнив він.

Нагадую, що Разумков делегований на крісло спікера від фракції "Слуга народу". Коли у нас будуть із ним непорозуміння, ми вийдемо і скажемо про це,
– додав політик.

Він підкреслив: якщо таке все ж таки станеться, спікера мінятимуть. Проте наразі підтав для цього немає, адже у нардепів із ним "нормальні робочі відносини".

Чому та коли заговорили про відставку Разумкова

  • Чутки про ймовірну відставку Разумкова поширилися у ЗМІ ще взимку 2021 року. Тоді стверджували, що Зеленський нібито хотів би бачити на посаді спікера ради іншого "слугу" – Руслана Стефанчука.
  • При цьому, причиною таких намірів глави держави називали "самостійність Разумкова". Мовляв, він намагається бути незалежним від Офісу Президента.
  • У вересні 2021 року Стефанчук заявив, що інформацію про начебто бажання Зеленського бачити його на посаді Разумкова поширюють безпідставно. Він запевнив, що задоволений посадою, яку обіймає (віцеспікера).