Про це в ефірі національного телемарафону заявив секретар РНБО Олексій Данілов, інформує 24 Канал.

Читайте також Суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна

Наслідки будуть катастрофічно страшними для безпосередньо Путіна і всього його найближчого оточення,
– підкреслив Данілов.

Також секретар РНБО додав, що це тільки початок тих "чорних лебедів", які обов'язково будуть зараз зграями залітати на територію Росії. Вони там будуть жити постійно, опануються в Москві. "Побачите, найближчим часом дуже багато цікавих подій буде відбуватися", – додав Данілов.

Зверніть увагу Путіна зобов'язані арештувати у 122 країнах світу, якщо він там опиниться: де саме

У Гаазі видали ордер на арешт Путіна: коротко про головне

  • Міжнародний кримінальний суд в Гаазі 17 березня видав ордер на арешт Путіна та Марії Олексіївни Львової-Бєлової, яка є уповноваженою президента Росії у справах дитини. Про це йдеться в пресрелізі МКС.
  • Кривавого диктатора та Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину. Зокрема, незаконної депортації дітей із окупованих територій України до Росії.
  • Очільник ОП Андрій Єрмак наголосив: "Це тільки початок".
  • Генпрокурор Андрій Костін зазначив, що відтепер російський президент має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину – незаконного примусового переміщення українських дітей. Це означає, що за межами Росії Путіна повинні заарештувати та передати до суду.
  • Затримати диктатора можуть на території країн, які ратифікували Римський статут. Це міжнародний договір, що заснував Міжнародний кримінальний суд. Його підписали 155 держав, але ратифікували 122.
  • Речниця МЗС Росії Марія Захарова абсурдно заявила,що рішення Міжнародного кримінального суду для країни-терористки не має жодного значення.