Арестович заявив, що переломний момент у війні вже настав

У такий спосіб наші воїни вкотре намагаються донести росіянам, що їм не місце на українській землі, і, що їм час додому. 29 серпня ЗСУ вкотре це підтвердили – розпочали контрнаступ на Півдні України. Радник Офісу Президента Олексій Арестович каже, що переломний момент у війні вже настав і довга дорога до смерті противника триває вже давно.

Головне ЗСУ розпочали наступ на Херсон, МАГАТЕ їде на ЗАЕС: основне за 187 день війни

Він заявив, що катастрофа на фронті для росіян розпочалась 29 серпня. На них чекає великий розгром на полі битви, де буде багато полонених та чимало захопленої військової техніки.

Арестович зазначив, що він не прогнозуватиме, коли станеться повний розгром окупантів, проте наголосив, що переломний момент вже розпочався.

Це буде катастрофа для російських військових та їхнього суспільства. Вона почалась 29 серпня. Зараз відбувся переломний момент. Росіян чекає довга дорога до смерті. Володимире Володимировичу, у вас там нічого не свербить? Починається ваш кінець,
заявив Арестович.

Він наголосив, що російських солдатів батьківщина вкотре обманула та зробила злочинцями, змусивши вбивати жінок та дітей, а потім ганебно кинула гинути. У результаті – ц е все, що їх очікує.

Дивіться також – Арестович розповів, яке озброєння потрібне для наступу: відео