Адже жоден конфлікт у світі не закінчувався за бажанням лише когось одного. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив радник керівника Офісу Президента, речник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

Читайте також Пускають нам кров, щоб переговори йшли "цікавіше", – Арестович про перемир'я на Донбасі

Арестович: Справа в позиції російського президента

"Щоб ми не намагалися вирішити, які стратегічні і тактичні питання – ключ у голові Путіна і м'яч на російському боці", – підкреслив він.

За його словами, про це нагадує нам весь світ на рівні:

  • Ради безпеки ООН;
  • країн "Великої сімки";
  • посередників – Німеччини й Франції.

Більшою частиною всі ці поважні міжнародні партнери визнають, Україна зробила все, аби виконати рішення нормандських мінських угод Паризького саміту.

Справа в Росії – позиція російського президента. Але ми бачимо, що навіть колективний тиск Заходу поки не зсовує Путіна з його позиції,
– заявив Арестович.

Він додав, Росія продовжує трактувати події на Донбасі як внутрішньоукраїнський конфлікт. І в Кремлі постійно заявляють, що вони там ні до чого.

Арестович відповів, за яких умов закінчиться війна на Сході України: відео

Останні заяви Росії про війну на Донбасі

  • Заступник голови адміністрації Путіна Дмитро Козак заявив, що Росія "втрутиться в конфлікт", якщо станеться загострення військових дій на Донбасі.
  • У Кремлі вкотре пояснили свої дії "захистом російськомовного населення". Мовляв, ситуація на Донбас нібито може набути ознак геноциду.
  • Козак звинуватив Україну в тому, що вона не виконує мінські домовленості і не бажає закінчувати конфлікт.