27 липня в Адміністрації Президента підтвердили, що Саакашвілі позбавили українського громадянства через те, що він наче надав недостовірну інформацію під час оформлення заяви на його отримання.

Міхеїл Саакашвілі заявив, що підпис на документі, через який його позбавили українського громадянства, підробили.

Читайте також: Блогер вказав на дивний момент у скандалі з підробленим підписом Саакашвілі

За словами Володимира Ар'єва, анкету ще й оформили заднім числом. Про це він написав у Facebook.

"Саакашвілі заявив, що на опублікованій мною анкеті не його підпис. Але саме ця анкета міститься в справі Міграційної служби, на підставі якої було надано громадянство. Я почав цікавитися. Виявилося, анкету до Міграційної служби (з якої матеріали пішли в АП) в 2015 році готували і подавали його помічники, а не він сам. Ще й заднім числом оформляли", – йдеться у повідомленні.

Він додав, що якщо підпис на анкеті не Міхеїла Саакашвілі, то є ймовірність, що громадянство України йому було надано на підставі фальшивих документів.

Також політик прикріпив фотографії з "варіантами" підписів Міхеїла Саакашвілі.

До слова, нардеп Антон Геращенко зазначив, що Саакашвілі позбавили громадянства на підставі пункту про те, що він надав недостовірні дані, зокрема, що стосувались його судимості у Грузії.

Екс-губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі записав відеозвернення щодо позбавлення громадянства. Він вважає, що його хочуть змусити отримати статус біженця. Та він обіцяє повернутися в Україну.