Речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону розповів, що в російських пабліках шириться інформація, що під час атаки на аеродром Бельбек було ліквідовано щонайменше три російські літаки.

Дивіться також Квоти на цукор, м’ясо та яйця: чи продовжить ЄС безмитну торгівлю з Україною та на яких умовах

Росіяни самі визнають втрати

Речник Повітряних сил повідомив, що питання наслідків удару по аеродрому – це більше компетенція українських розвідок, адже вони послуговуються різними джерелами.

Водночас дані, які надходять до Повітряних сил, теж відрізняються. За словами речника Повітряних сил, найкраще підтвердження успішності атаки – це те, що росіяни самі визнають свої втрати та пишуть про це у своїх пабліках.

Але ще краще – це некрологи в російських пабліках, це те, що вони самі вже визнають і публікують інформацію про те, що було знищено три літаки, потім там був особовий склад. Це найкраще підтвердження того, що "не всі цілі збито", як вони звикли казати,
– зазначив Юрій Ігнат.

Ігнат прокоментував удар по Бельбеку

  • Українська авіація атакувала в окупованому Криму аеродром Бельбек, де розташовна військова техніка загарбників. Наразі слід дочекатися супутникових фото та даних розвідки, аби оцінити масштаби атаки.
  • Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону. За його словами, українські пілоти й надалі працюватимуть над знищенням потужностей ворога на захопленому півострові.
  • Речник Повітряних сил зазначив, що українська 204 бригада тактичної авіації точно повернеться в Крим, і наші захисники вже над цим працюють.