Заступниця міністра оборони Ганна Маляр вважає, що масовані атаки по Києву росіяни вчиняють з метою психологічного тиску, аби підірвати стійкість та єдність українців.

Дивіться також Знайшли за годину: у Києві затримали молодиків, які знімали роботу ППО

Росіяни ведуть також психологічну війну. Їхнє завдання — максимально підірвати нашу психологічну стійкість і єдність. Адже це два важливі чинники опору. Як вони це роблять: військовими та інформаційними методами,
– зазначила Ганна Маляр.

Заступниця міністра додала, що Росія використовує обстріли в психологічних цілях, насамперед щоб залякати. За її словами, Київ для українців – це символ незламності та опору.

"Для ворога вдарити по Києву – це показати вразливість нашого символу стійкості. Ворог прагне, щоб підсвідомо в українців склалося враження беззахисності столиці", – пояснила Маляр .

Ба більше, за її словами, за кілька годин до ракетної атаки ворог розпочав й інформаційно-психологічну атаку – вчинив чергову дискредитацію військово-політичного управління. Мотиви росіян знову ж таки зрозумілі – таким чином росіяни намагаються посіяти почуття беззахисності серед українців.

Головне про сьогоднішню масовану атаку

  • 29 травня, Росія завдала другого масованого удару по Києву за добу.
  • Ворог атакував Україну 11 балістичними та крилатими ракетами.
  • Сили протиповітряної оборони знищили всі над Києвом і областю.