У ніч з 13 на 14 травня російські окупанти обстрілювали Тернопільщину, внаслідок чого спалахнули пожежі на території у 50 тисяч квадратних метрів. Детально про об'єкти, що постраждали, розповів міський голова обласного центру Сергій Надал під час брифінгу, – інформує 24 Канал.

Дивіться також Помста Україні за Євробачення: все, що відомо про чергову цинічну атаку ворога

Люди не постраждали

Чиновник наголосив на тому, що нема постраждалих серед населення та не було влучань у житлові будинки, хоча все ж у певних оселях повибивало вікна. Власне, ворог завдав ударів винятково по виробничих, комерційних та господарських об'єктах.

Дуже прикметно те, що постраждала релігійна ГО, що допомогала внутрішньопереміщеним особам, допомогала церквам. Це організація – "Світло й реформація", де були знищені всі складські приміщення, де були харчові продукти, засоби гігієни та інші такі речі, що були необхідні для звичайних людей, що цього потребують,
– сказав мер Тернополя.

Окрім того, він розповів про обстріл одного з Тернопільських ВНЗ. Через нього було вибито вікна та пошкоджено двері в освітньому закладі. На щастя, руйнувань немає.

Чи було влучання у склад зі снарядами

  • Після цієї атаки почала з'являтись інформація, що окупантам "вдалось влучити" своєю ракетою в один складів зі зброю. Як писали різні джерела, у цьому складі були боєприпаси зі збідненим ураном.
  • Згодом глава Тернопільської ОВА Володимир Труш заакцентував на тому, що це фейкові повідомлення. З його слів вкотре зрозуміло, що варто довіряти лише офіційним джерелам інформації.