Голова Запорізької ОВА Олександр Старух повідомив, що під час атаки два снаряди поцілили в трансформаторну підстанцію. Вона розташована біля великого житлового масиву в одному з районів міста Запоріжжя.

До теми Вранці ворог знову атакував Запоріжжя: ракети влучили в обласний центр та одне з сіл

Руйнування та постраждалі внаслідок атаки

Через атаку в районі частково не було світла. Під загрозою знеструмлення були також лікувальні заклади. Постраждалих немає. Є руйнування соціальної інфраструктури – вибито шибки.

Вранці росія знову атакувала Запоріжжя, застосувавши С300. Одна ракета влучила в зелену зону на березі Дніпра неподалік від житлового масиву вже іншого району міста. Постраждалих немає.

Ще одна – поцілила в одне з сіл Запорізького району. Зруйновано декілька приватних будинків. Поранена 70-річна жінка. В неї травми грудної клітини та черевної порожнини внаслідок завалу будинку. Вона перебуває у лікарні під наглядом медиків.

Рух опору на Запоріжжі посилюється

  • Частина області окупована, росіяни використовують проти мирних українців ракетний терор. На тлі успіху ЗСУ на фронті посилюється рух опору на тимчасово окупованих територіях й в Запорізькій області.
  • Наприклад, так званий "голова" адміністрації у Запорізькій області нещодавно заявив про посилення "санкцій" щодо патріотично налаштованих українських громадян. Також активістам погрожують примусовим вивезенням до самопроголошених "республік" на Донбасі. А там за подібну діяльність передбачена смертна кара.

Росія також обстріляла Миколаїв: дивіться відео