Трьох воїнів Україна втратила у боях за донецький аеропорт. У наступ найманці пішли сьогодні. Українські сили атаку відбили — у ворога 14-ро двохсотих. Бойовики також атакували позиції сил АТО під Маріуполем. Загинув один нацгвардієць.

Петро Порошенко заявив, що конфлікт на Донбасі — надуманий і він припиниться, як тільки російські війська будуть виведені з території східної України. Тим часом на "надуманій" війні продовжують гинути реальні люди. У бою під Маріуполем загинув нацгвардієць. Захиснику України було 20 років. Загалом, втрати українського війська за минулу добу склали четверо бійців.

Читайте також: Росія теж платить ціну за безвідповідальну агресію, — Порошенко

З мінометів найманці атакували Піски та Гранітне. Під артилерійський вогонь потрапили українські бійці біля Гнутового.

Як повідомили у Генштабі ЗСУ, з вересня, з часу досягнення мінських домовленостей, відбулося 4 з половиню тисячі обстрілів з боку бойовиків. Від того часу загинули понад 200 бійців АТО. Загалом же, кажуть у керівництві АТО, кількість обстрілів зменшується. Натомість бойовики накопичують техніку.

Читайте також: Порошенко вважає, що режим припинення вогню працює

В Донецьк заїхала колона техніки,
— повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

Активно російські найманці використовують безпілотники. Їх було помічено в районі населених пунктів Новоселівка, Талаківка, Сартана та Гнутове.

До слова, на передовій біля Дебальцевого терористи мінують найважливіші шляхи — особливо небезпечна дорога на Нікішине, де постійно ведуть розвідку диверсійні групи.