Свою позицію щодо висловлювань Вітольда Фокіна Арсен Аваков опублікував у власному фейсбуці.

До слова Депутати вимагають у Зеленського відкликати Фокіна з ТКГ: хто підписав звернення

Фокін, на війні, якої, як ви говорите, немає, загинули тисячі наших солдатів і цивільних. Скажіть це сім'ям загиблих від російських градів під Савур-могилою та Іловайськом. Мерзотник,
– заявив Арсен Аваков.

Він наголосив, що "іхтамнєт" – це слова Володимира Путіна, а не представника України. За словами глави МВС, слова Вітольда Фокіна завдають колосальної шкоди для країни й приносять біль і гнів у серця українців.

"Махрового ідіота не можна ховати за старістю. Негайно гнати – щонайменше, знову на пенсію", – заявив міністр внутрішніх справ.

Що такого сказав Фокін

  • Перший заступник голови української делегації в ТКГ у Мінську на засіданні комітету Верховної Ради з державного будівництва знову відзначився скандальними висловлюваннями.
  • Зокрема він заявив, що за понад 6 років "не бачив жодного підтвердження" того, що на Донбасі проти України воює саме Росія. Там, мовляв, воюють найманці з понад 30 різних країн за підтримки Росії.
  • Крім того, він прокоментував вимоги Росії щодо проведення виборів на Донбасі до деокупації. Фокін запевнив, що так записано в мінських домовленостях, а отже "проти лому немає прийому".