Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій ввечері 16 січня. Зауважимо, авіаудар окупантів по селищу Нью-Йорк Бахмутського району стався учора.

Дивіться також Розвідка Британії назвала головну мету армії Росії на фронті

Наслідки удару

Унаслідок удару пошкоджено 5 приватних житлових та 6 багатоквартирних будинків, в одному з яких відбулося руйнування під'їзду.

На місці події рятувальники надали першу домедичну допомогу 2 пораненим особам та на броньованому автомобілі транспортували до найближчого лікувального закладу.

Безпекова ситуація унеможливлює роботу рятувальників

Також ліквідували пожежу в одному з будинків на загальній площі 75 квадратних метрів. Особовим складом розібрано 70 тонн будівельних конструкцій.

Водночас сьогодні комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Торецької міської військової адміністрації прийняла рішення призупинити рятувальну операцію.

Пошуково-рятувальні роботи призупинені через безпекову складову. Роботи будуть відновлені після стабілізації ситуації,
– ідеться у повідомленні.

Рятувальники призупинили пошук людей у Нью-Йорку / Фото ДСНС

Росіяни вдарили по Нью-Йорку

  • 15 січня росіяни скинули на житлові квартали Нью-Йорка чотири авіабомби КАБ-500. Одна з них потрапила до триповерхового будинку, повністю зруйнувавши під'їзд.
  • Поранення отримали троє мешканців: 62-річна жінка та двоє чоловіків, 66 та 68 років. Парамедики поліції надали їм допомогу та евакуювали до лікарні.
  • На місці обстрілу було розгорнуто роботи з розбору завалів.