Як повідомив австралійський канал 7News, град тривав недовго, однак завдав великої шкоди. Розбиті вікна, потрощені авто та побиті дахи будинків – усе це наслідки негоди в Австралії.

Важливо! Австралію накрили моторошні пилові бурі: міста занурились у темряву – фото, відео

Град був розміром з м'яч для гольфу. Знищив сотні приватних угідь. Найбільше постраждали штати Новий Південний Уельс та Канбері. Австралійські надзвичайні служби за добу отримали понад 1,5 тисячі викликів. І майже тисяча з них були пов'язані з пошкодженням будівель через стихію.

Наслідки потужного граду в Австралії / Фото з соцмереж

Неабияк постраждали автівки, які побив град.

Град розбив автівки / Фото з соцмереж

Однак є й ті, хто радіють граду.

Окрім граду також Австралією пройшли дощі. Щоправда такі потужні, що спричинили на сході країни масштабні повені. Напередодні сильні вітри підняли у небо ще й піщані бурі. Вітер валив додолу дерева. Рятувальники отримали понад сотню викликів. Кілька людей травмувались.

Що відомо про пожежі в Австралії:

  • Лісові пожежі вирують в Австралії з вересня. Десятки з них досі непідконтрольні вогнеборцям. Вигоріло вже 8 мільйонів гектарів. У низці населених пунктів відсутнє енергопостачання;
  • Загинули щонайменше 28 осіб;
  • Експерти допускають, що у вогні могли загинути близько 1,25 мільярда тварин, а деякі види могли "переступити межу вимирання".
  • Дим від пожеж подолав понад 10 тисяч кілометрів і сягнув навіть берегів Південної Америки.
  • Тепер Австралія потерпає від потужних злив і гроз. Минулого тижня вздовж західного узбережжя країни пролетів циклон, внаслідок якого на деяких територіях випало до 200-400 міліметрів дощу.