Прикрий інцидент стався у суботу, 4 лютого. У Західній Австралії акула напала на 16-річного підлітка під час купання в річці Свон. На жаль, дівчина загинула.

Читайте також 7 популярних міфів про Австралію, у які давно варто перестати вірити

Що відомо про моторошний інцидент

Смерть констатували після того, як тіло дівчинки витягли з річки.

За даними поліції, дівчина каталася на водних мотоциклах із друзями. Припускають, що вона стрибнула у воду, щоб поплавати з дельфінами, яких бачили поблизу.

Інспектор Пол Робінсон з поліції описав інцидент як "дуже, дуже травматичний", а сім'я дівчини була "абсолютно спустошена новиною".

Людей закликають бути "надзвичайно обережними" та дотримуватися заборони купатися на закритих пляжах. За словами Робінсона, експерти з рибальства кажуть, що акули у цій частині річки бувають вкрай рідко.

Подібні випадки в Австралії

  • До цього інциденту у річці Свон реєстрували один смертельний випадок. Це було у січні 1923 року. Тоді загинув 13-річний хлопчик.
  • В Австралії зазвичай реєструють близько 20 нападів акул щороку, причому більшість у Новому Південному Уельсі та Західній Австралії.
  • У 2021 році було два смертельних напади акул, а у 2020 році – сім. За даними понад сторічних спостережень, рівень смертності від нападу акул в Австралії становить менше однієї людини на рік.

В Єгипті на узбережжі Червоного моря акула напала на двох жінок

  • Влітку 2022 року в районі Сахл-Хашиш, неподалік від Хургади, дві жінки загинули внаслідок нападу акули. Тіло румунської туристки у віці близько 40 років виявили за кілька годин після смертельного нападу на 68-річну австрійку, яка вже 5 років проживала в Єгипті.
  • Згідно з даними ЗМІ, обидва напади сталися в межах 600 метрів один від одного біля узбережжя Сахл-Хашиша.
  • Першу жінку доправили до місцевої приватної лікарні. Її намагалися реанімувати, але вона померла від отриманих травм.