Пляжі закриють на три дні після того, як "австрійській туристці відірвало ліву руку". Як зазначається, "мабуть, внаслідок нападу акули".

До теми У Хургаді на туристку напала акула й відкусила руку та ногу: моторошне відео 18+

Що трапилось

В районі Сахл-Хашиш, неподалік від Хургади, дві жінки загинули внаслідок нападу акули. Тіло румунської туристки у віці близько 40 років виявили за кілька годин після смертельного нападу на 68-річну австрійку, яка вже 5 років проживала в Єгипті.

Згідно з даними ЗМІ, обидва напади сталися в межах 600 метрів один від одного біля узбережжя Сахл-Хашиша.

Першу жінку доправили до місцевої приватної лікарні. Її намагалися реанімувати, але вона померла від отриманих травм.

У Міністерстві навколишнього середовища Єгипту заявили, що цільова група працює над "встановленням наукових причин та обставин нападу" та "причинами поведінки акули, що призвели до інциденту".

Це не перший напад акули на людину в Червоному морі

  • Червоне море є популярним туристичним напрямом. Там часто зустрічаються акули, але вони рідко нападають на людей, які плавають у дозволених межах.
  • У 2018 році на пляжі Червоного моря акула вбила чеського туриста. Аналогічний напад акули вбив німецького туриста у 2015 році.
  • У 2010 році в результаті було 5 нападів за 5 днів – незвичайно близько до берега туристичного центру Шарм-ель-Шейх загинув один німець і було поранено ще чотирьох іноземних туристів.

Зауважимо, що у мережі з'явилося моторошне відео нападу акули на австрійку. Акула напала на відпочивальницю на готельному пляжі неподалік від пірса. Жінку таки витягли з води, однак вже без ноги та руки.

До теми – на пляжі Одещини на міні підірвався відпочивальник: дивіться відео