"Володимир Володимирович Путін і Дмитро Анатолійович Медведєв сказали, що пройшли вибори в Росії – й до Держдуми, й Президента Росії. У них є твердий намір зробити все, щоб у наших відносинах були усунені ті питання, які затьмарюють наші відносини і, щоб наші відносини розвивалися, оскільки цього вимагають інтереси наших народів", - заявив Микола Азаров.

Зокрема, український прем'єр наголосив, що російськими лідерами було висловлено прагнення вирішити, зокрема, й газове питання. Він додав, що мова йде не про зниження ціни, а про перегляд контракту.

"Ніхто не говорить Росії "знижуйте ціну". Йдеться про те, що ми повинні переглянути цей контракт, зробити його з такими підходами, які зараз реалізує "Газпром" з іншими імпортерами газу", - розповів Азаров.

Поміж того, він додав, що Путін і Медведєв підтвердили прагнення вирішити це питання, а умови - це питання тривалих і предметних переговорів, які будуть проводиться.

"Те, що вони висловили свою рішучість досягти компромісу в короткі терміни вже налаштовує нас на те, що ми все-таки домовимося. Ми ж ці переговори ведемо два роки", - підсумував Микола Азаров.

Нагадаємо, раніше український Прем'єр Микола Азаров після зустрічі з Президентом Росії Володимиром Путіним і прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим у Москві заявив, що Росія підтвердила готовність спільно з Україною будувати літаки Ан-70 та інші моделі літаків "Ан".