Крім того, азовці також надали допомогу пораненим. Усім іншим полоненим наші захисники забезпечили належні умови утримання у нашій державі.

Цікаво Прийшов воювати з НАТО: поблизу Кліщіївки ЗСУ взяли у полон мера російського міста Чайковське

"Азов" взяв у полон російського командира

Представники бригади "Азов" зазначили, що бійці 1 та 2 батальйонів 12 бригади спеціального призначення під час штурмів ворожих позицій взяли в полон 4 військовослужбовців армії Росії.

Серед полонених: командир відділення 228 мотострілецького полку, бійці рядового складу, а також представники підрозділу "Шторм-Z",
– сказали військові.

Азовці зазначили, що всім пораненим російським солдатам надали всю необхідну допомогу, в тому числі й медичну, а також забезпечили всі умови утримання. Зрештою всіх цих окупантів незабаром передадуть відповідним службам, щоб вони поповнили обмінний фонд для визволення наших захисників з російського полону.

"Азов" взяв у полон російського командира / Відео з ютуб-каналу "Азову"

Нещодавно ЗСУ взяли у полон ще одного російського командира

  • Українські військові з 3 окремої штурмової бригади взяли у полон командування 72 окремої мотострілецької бригади російської армії. Це сталося під час штурму ворожих позицій в Андріївці.
  • Крім того, багато техніки росіян і особового складу ліквідували українські військові. Така операція була вдалою комбінацією рішучих дій і сміливості наших захисників із тактичною майстерністю рішень командирів 3 окремої штурмової бригади.
  • Наші захисники зазначили, що в окупантів не було іншого виходу, окрім як здатися. Адже Андріївку повністю охопили в кільце, нівелювавши рух російських військових у будь-якому напрямку.