Таку думку висловив відомий російський військовий журналіст Аркадій Бабченко в інтерв'ю ТСН.

"Перший (мотив, – "24") – політична воля держави, керівництва України, другий – готовність українського суспільства відновити межі своєї території, контроль над ними, і третій, на мій погляд, найголовніший, – це економічне ослаблення Російської Федерації. Тому що якщо почнеться повномасштабна війна, я вже не сумніваюся, що Володимир Путін дійсно введе регулярну армію", – вважає блогер.

Читайте також: Росія не з Україною воює, – відомий блогер про справжній мотив Кремля

Він зазначив, якщо це станеться – Україна зараз не зможе протистояти регулярній армії РФ. На думку Бабаченка, така ситуація, яка є на Донбасі зараз, буде ще тривати роками.

Треба чекати ослаблення супротивника, і коли він буде слабкий, тоді треба бити. Це основа тактики, ще Сунь-Цзи писав. Але в будь-якому випадку, це тільки силовий варіант, політичної домовленості бути не може. Росія хоче відтяти шмат України,
– сказав блогер.

За його словами, все закінчиться, коли у нерозв'язному протиріччі з'явиться переможець. Або ж війна на Донбасі може закінчитися, якщо Україна не поверне свої території і при цьому погодиться змиритися з відторгненням Донбасу.

Читайте також: Путін все розрахував, – Ілларіонов про збитий Boeing 777

"Але, я думаю, це не буде означати закінчення війни, це буде означати заморожування конфлікту. Це буде підвішена невирішена проблема. Це перше. І друге – таким чином Росії буде показано, що, в принципі, так можна робити і за це, загалом, нічого особливого не буде", – додав військовий журналіст.