Про це заявив сам Бабченко під час брифінгу СБУ в Києві 30 травня.

Читайте також: Організатора "вбивства" Бабченка затримали в Києві

Зазначимо, глава Служби безпеки України Василь Грицак під час брифінгу повідомив, що журналіст Аркадій Бабченко живий та запросив його вийти у зал, щоб довести це усім присутнім.

Наскільки мені відомо, ця операція готувалася 2 місяці. Мене долучили до справи місяць тому. За цей час я побачив як хлопці працювали, як вони рили носом... Весь цей місяць ми були на зв'язку, ми думали, опрацьовували, діяли. І в підсумку, результатом стала ця спецоперація,
– розповів Бабченко.

За словами журналіста, за його вбивство мали заплатити 40 тисяч доларів.

Також, Бабченко додав, що замах на нього готувався перед фіналом Ліги Чемпіонів УЄФА, який пройшов в Києві 26 травня.

"Насправді запобігли іншим, мабуть більш масштабним, більш серйозним терактам, які готувалися, і готувалися серйозно. І тому те, що говорили тиждень тому в Росії, що в Києві якийсь ІДІЛ готує теракти перед Лігою Чемпіонів мабуть, по всій видимості, це повинен був бути я", – сказав він.

Читайте також: Застрелили Аркадія Бабченка: подробиці вбивства журналіста та чому це важливо

Журналіст зауважив, що те, що замовниками була показана його фотографія, яка є тільки в його паспорті громадянина Росії і в паспортному столі, свідчить про те, що вся інформація йшла з державних служб РФ.

Окрім того, він наголосив, що не мав причин відмовлятися від пропозиції взяти участь у цій спецоперації.

Звідти тиснули дуже сильно, на виконання цього замовлення дали два тижні. Потім почали підганяти, думали мабуть все-таки до Ліги Чемпіонів, доводилося якось ухилятися, придумувати відмазки, тому і "ногу зламав", хоч її і не ламав. Потім довелося типу кудись виїхати,
– додав Бабченко.

Нагадаємо, російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка нібито застрелили ввечері 29 травня у власному помешканні в Києві.