Наразі місце стрілянини на вулиці Клочківській обгородили обмежувальною стрічкою, на місці працюють поліцейські та експерти.

Головне: Перестрілка у Харкові: це міг бути замах на поплічника терориста Жиліна – фото, відео

Покупці супермаркету, які стали свідками інциденту, розповіли деталі виданню "057". Очевидиць Валерій зауважив, що постріли було добре чути у маркеті. Його машина стояла поруч з Mitsubishi, яке було обстріляне на парковці.

Ми були в магазині, коли почалася стрілянина. Добре, що не вийшли, – була величезна кількість пострілів, паніка, всі злякалися. Всього чули 20-30 пострілів. Здавалося, що стріляли чергами. На вході лежав чоловік, а машина була розстріляна в трьох місцях,
– розповів очевидиць.

Попри це, він не бачив чоловіків, які стріляли.

Інший очевидець розповів, як чув вибух.

"Тринадцать нуль вісім. Натиснув годинник. Як бабахнуло! І антена моя кімнатна з телевізора впала. Я вийшов, подивився, машини приїхали дуже швидко", – зазначив Володимр Кравченко.

Стрілянина сталася біля супермаркету у Харкові / фото 24 канал, Анна Черненко

До слова, під час стрілянини декілька куль потрапили у супермаркет і пробили вітрину. На щастя, постраждалих серед покупців немає.

Що відомо про перестрілку у Харкові?
Перестрілка сталася вдень 25 жовтня на вулиці Клочковській у Харкові. 2 чоловіків (Геогрій Ісаков і Володимир Борох) вистрілили зі зброї в іншого чоловіка (Олексія Титова). Останній відстрілявся у відповідь та втік з місця інциденту.

Правоохоронці знайшли авто Титова поблизу Південного вокзалу на залізничній колії, воно було підпалене. Коли чоловік помітив поліцейських, то підірвав себе гранатою у них на очах. Титов загинув на місці.

На місці перестрілки загинув Володимир Борох, а Георгій Ісаков отримав поранення. Він у тяжкому стані в лікарні.

Cмертельна перестрілка у Харкові: дивіться відео (18+)