Наразі відомо про щонайменше 8 загиблих та 10 осіб серйозно травмовані. За даними правоохоронців, серед загиблих одна дитина. Кількість осіб, що вважаються зниклими безвісти також зросла до 16 людей.

Читайте також: В Індії обвалилась торгова галерея: під завалами люди – моторошні фото та відео

Пожежні та рятувальні служби, які працюють на місці обвалення будинків стверджують про те, що під завалами можуть перебувати живі люди.

Повітряні кишені, які утворюються в таких випадках, часто слугують місцем порятунку для людей, яким пощастило вижити,
заявив рятувальник Лучано Сарменто

Пожежники продовжують розгрібати завали звільняючи з-під уламків людей та домашніх тварин. Дивіться фото рятувальної операції:

Місцеве видання Globo повідомило, що обидві 5-поверхівки були збудовані незаконно попри попередження про порушення будівельних норм.

У мерії міста заявили, що в цьому ж районі є ще щонайменше три багатоповерхові будинки, які можуть становити загрозу для людей, які в них проживають, їх рекомендують знести.

Дивіться, як вперше в Україні незаконно збудовану новобудову зносили у Львові.

Дві багатоповерхівки обвалились у Ріо-де-Жанейро: дивіться відео

Місцеві власноруч допомагають витягнути з-під завалів тих, хто міг вціліти.

Ми намагаємося врятувати людей і вирішити ситуацію. Я думаю, що великою проблемою буде знесення інших будівель і спроба покласти край міському безладу та незаконному будівництву. Ми повинні врятувати життя людей і уникати трагедій, таких як ця,
– заявив віце-губернатор Ріо-де-Жанейро Клаудіо Кастро.

Відео: коментар Клаудіо Кастри