Про це в коментарі "Крим. Реалії" заявив експерт Кримської правозахисної групи Володимир Чекригін.

Читайте також: Українського політв'язня Павла Гриба етапують у Краснодар

Хотілося б, щоб він залишився в Криму для відбування покарання, але є ймовірність, що на порушення міжнародних конвенцій його перевезуть до Росії. Тут є велика небезпека, що це дуже сильно загрожуватиме його здоров'ю,
– переконаний правозахисник.

За його словами, російська сторона може вирішити етапувати Балуха лише для того, щоб додатково познущатися над політв'язнем.

"Тривале етапування в його стані перенести буде вкрай важко. Можливо, це зроблять не з необхідності, а для того, щоб додатково познущатися над ним і помістити в більш жорсткі умови", – певен Чекригін.

Додамо, що раніше уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що після рішення так званого "верховного суду" окупованого Криму про скорочення терміну ув’язнення політв'язню Володимиру Балуху, українець може клопотати про умовно-дострокове звільнення.

Нагадаємо, 2 жовтня так званий "Верховний суд Криму" пом'якшив на місяць вирок кримському активістові Володимиру Балуху, який голодує вже понад півроку.

У чому звинуватили Володимира Балуха?8 грудня 2016 року в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха затримала ФСБ Росії. Усе тому, що після анексії півострова Балух на своєму будинку в селі Серебрянка вивісив український прапор та табличку "вулиця Героїв Небесної сотні", а також відмовився від російського паспорта.

Окупаційна влада Криму звинуватила Балуха у зберіганні набоїв та вибухівки, які нібито виявили у нього під час одного з обшуків. Чоловік неодноразово наполягав, що боєприпаси йому підкинули, щоб помститись за проукраїнську позицію. 16 січня 2018 року Балуха засудили до 3 років і 7 місяців ув'язнення у колонії-поселенні, а потім ще збільшили цей термін. У березні політв’язень оголосив безстрокове голодування.