У басейні вода, що відступала, затягнула двох чоловіків

Моторошний інцидент стався 21 липня у містечку Кармей Йосеф під час вечірки для співробітників приватної компанії. Тіло чоловіка знайшли мертвим через декілька годин після того, як у басейні відкрилася воронка й вода, що відступала, затягнула його разом з іншою людиною, якій вдалося вибратися назовні.

До речі Єгипет закрив пляжі Червоного моря після загибелі 2 жінок від нападу акули

Рятувальники знайшли тіло після складної операції, яка тривала чотири години. Їм довелося спуститися глибоко під землю. Операція ускладнювалася тим, що тунелі, що розгалужуються з воронки, могли спричинити вторинне обвалення. Тому рятувальники побудували опорну конструкцію, щоб запобігти ймовірному обвалу поверхні басейну.

34-річний чоловік, який зумів вибратися, отримав легкі травми нижньої частини тіла. Йому надали допомогу на місці події. Після трагічно інциденту екстрені служби направили гелікоптер для пошуку інших воронок.

У басейні вода, що відступала, затягнула двох чоловіків: відео

Очевидці розповіли, що на момент трагедії на вечірці було близько 50 людей. Більшої кількості жертв і постраждалих вдалося уникнути, оскільки в момент, коли воронка розкрилася, у басейні було шестеро людей. Свідки події розповіли, що рівень води раптово почав спадати і відкрилася діра, утворивши вихор, який поглинув людей.

Інший очевидець повідомив, що вихор поглинув жертву за лічені секунди. Коли воронка розкрилася, то людей закликали покинути басейн. Та спершу вони подумали, що це якась гра. У поліції заявили, що розслідуватимуть смерть і перевірять ліцензію басейну.