Про те, що росіянин приїхав до української столиці, у своєму телеграм-каналі написав активіст Сергій Стерненко. За його словами, близько 17:00 Вакуленко був у ресторані "Мокко" на Хрещатику.

Раніше Російський репер Баста оголосив себе українцем

"Басту" впустили в країну попри те, що раніше він відвідував окупований Крим та брав участь у заходах, які пропагують його окупацію,
– наголосив Стерненко.

Активіст пообіцяв згодом повідомити деталі. Зауважимо, що станом на травень 2021 року Вакуленка немає у списку діячів культури, дії яких створюють загрозу нацбезпеці України.

"Баста" та заборона в'їжджати в Україну: що відомо

  • Ще у вересні 2017 року Служба безпеки України повідомила Вакуленку про заборону в'їзду на територію України. Мовилося про 3-річний термін.
  • До такого кроку вдалися через те, що виконавець незаконно перетинав кордон України під час відвідування окупованого Криму з концертами.
  • У 2018 році Міністерство культури та інформаційної політики внесло його до списку іноземних діячів культури, які створюють загрозу нацбезпеці України.
  • Втім, вже у вересні 2020 року "Басту" офіційно виключили з переліку осіб, яким не можна в'їжджати на територію України.
  • Тепер росіянин планує концерти у Києві, вони заплановані на 25 – 26 червня у StereoPlaza. Водночас на сайті репера про це інформації немає.