Іван Федоров – мер Мелітополя – зауважив, що у Бердянську клімат для когось – аж надто спекотний. Наразі з'ясовують, кому так "зашкодив клімат" українського Півдня.

Зверніть увагу Міноборони показало відео, як Росія гатила по Херсону під час евакуації

За повідомленнями місцевих горить-палає авто біля будівлі, яку російські окупанти використовували в своїх цілях,
– наголосив Федоров.

Петро Андрющенко – радник міського голови Маріуполя – наголосив, що "мінус чергова мра*ота". Деталі він пообіцяв розкрити згодом. За словами Андрющенка, "українське Літо 2023 крокує Приазов'ям".

У Бердянськ завітала "бавовна" / Відео з телеграм-каналу Петра Андрющенка

Автівку, яка палала, вдалося "загасити". Щоправда, є один нюанс: вона встигла вигоріти до тла.


Автівка догоряє / Фото з телеграм-каналів

Російські окупанти вже чудово розуміють, що у них немає жодного майбутнього на тимчасово окупованих територіях України. Захисники та захисниці звільнять від ворога кожен населений пункт. Разом з українським прапором туди повернеться безпека для усіх місцевих мешканців.

Ввечері прогримів потужний вибух у місті

Увечері 8 червня прогримів потужний вибух у Бердянську, після чого спалахнула масштабна пожежа. "Бавовна" завітала до тимчасово окупованого міста близько о 23:00.

Місцеві жителі повідомляють у мережі, що вибух стався в районі хлібокомбінату. Згодом стало відомо, що палає автозаправна станція. Окупанти, традиційно, ніяк не коментують інцидент.

У Бердянську масштабна пожежа після бавовни – більше фото у каруселі

Разом з тим, у мережі повідомляють і про пожежу на газогоні. Окупанти спочатку спростовували загоряння, але пізніше підтвердили, що сталася пожежа на газовій станції. Проте у Бердянську зникло газопостачання на кількох вулицях. Зокрема – у мікрорайонах 8 березня та Колонія.

Пожежу видно у кількох районах міста: дивіться відео

Хоча окупанти ніяк не коментують вибухи у місті, проте почали метушитися. У мережі повідомляють, що російські загарбники почали переміщувати техніку якомога далі від порту.

Загоряння на АЗС: дивіться відео