Наразі точно не відомо, куди прилетіли "гостинці" для окупантів. Однак радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко пообіцяв повідомити деталі згодом.

Читайте також Далі буде багато цікавого, – військовий ЗСУ про "бавовну" в Криму

У Маріуполі гостює "Бавовнятко": що відомо

У Маріуполі у п'ятницю, 10 березня, пролунало до 20 вибухів. Ймовірно, окупантів потужно "забавовнило".

Радник мера міста уточнив, що епіцентр вибухів зафіксували у Кальміуському районі. Куди саме влучили снаряди – поки невідомо.

Деталі згодом. Але вечір перестає бути ординарним. "Бавовнить",
– зазначив Андрющенко.

Зверніть увагу До Енергодару завітало "бавовнятко": над містом здійнявся чорним дим

"Бавовни" забагато не буває: окупантам ніде немає спокою

  • Нещодавно "бавовнило" Луганщину. Вибухи пролунали на Кадіївському вагонобудівному заводі, який російські загарбники перетворили на військову базу.
  • У Росії теж було неспокійно. Зокрема у Курській та Бєлгородській областях 6 березня чули вибухи., а пропагандисти заявили, що російська ППО збила аж "три українські ракети".
  • У Мелітополі вдалося ліквідувати 2 російські підрозділи. Вечір 5 березня був дещо "вибуховим" для росіян, що перебували у тимчасово окупованому місті. Про це в ефірі 24 Каналу розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров і додав, що "бавовна" також була у Василівці та Пологах.
  • Цього ж дня "бавовна" дісталася й до Волновахи. Петро Андрющенко розповів, що дісталося улюбленому бару росіян "Андрій" та приміщенню комендатури.