При тому, що до того, як Беленюк став депутатом, ненависті до його особи було значно менше. Про це спортсмен зізнався в інтерв'ю ЗМІ.

Попередня заява Готовий скласти конкуренцію Кличку, – Беленюк не проти стати мером Києва

Травма, хейт і тиск

Жан Беленюк отримав серйозну травму плеча перед виступом на Олімпіаді. Це стало основною проблемою і загрозою його підготовки. Серед іншого, що заважало нормально готуватися – високі психологічні навантаження.

Також був високий рівень хейту – всі знають, як у нас у країні ставляться до депутатів. А тут ще й депутат, який їде на Олімпійські ігри. Подвійний хейт,
– зізнався Беленюк.

Борець додає, що таких "який" є дуже багато: на нього могли чіпляти різні ярлики. Щодо хейту, то Жан Беленюк намагався на нього не реагувати. Як розповів нардеп, не читав коментарі, не сприймав їх і загалом абстрагувався.

За словами спортсмена, неприхильне ставлення до нього зросло після того, як став депутатом. До того, мовляв, "купався в променях слави та любові". Втім, після виграшу золота на Олімпійських іграх, як зізнається, знову відчуває ласку та любов від суспільства.

Депутатство Жана Беленюка

  • Жан Беленюк пройшов у Верховну Раду у 2019 році за №10 у партійному списку "Слуги народу".
  • Є першим заступником голови комітету Ради з питань молоді і спорту. Входить у групи з міжпарламентських зв'язків з різними країнами.
  • За даними громадської мережі ОПОРА, Жан Беленюк у 2019 році входив до списку 20 нардепів-прогульників, які пропускають засідання профільних комітетів.