Про це 24 Каналу розповів заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов. За його словами, вибухи в Бердянську спричинили метушню серед окупантів.

Дивіться також Чому контрнаступ ЗСУ є найкращою альтернативою "мирним" переговорам

Які наслідки "бавовни" в Бердянську

Наразі немає конкретних деталей, що саме вдалося вразити у порту Бердянська. Однак відомо, що окупанти неодноразово перевозили там боєприпаси та військову техніку. Також в порту інколи розміщують засоби ППО.

Сьогоднішній приліт, найімовірніше, був по скупченню техніки або боєкомплекту. Візуально зрозумів, де був приліт. Там досить затишне місце, щоб щось ховати. Після прильоту була неймовірна метушня. Швидкі приїхали. Так звані "воєнкори" казали про 9 поранених. Але втрати там значно серйозніші,
– зауважив Дудукалов.

Окупанти користуються тамтешнім портом переважно як логістичною точкою. Але бояться використовувати його на повну. Сам порт надзвичайно добре видно з будинків міста, тому росіяни побоюються прильотів.

Зрозуміло, що після "бавовни" росіяни і далі зможуть користуватися портом. Але страх перед прильотами лише зросте. На початку повномасштабного вторгнення вони викрадали майно порту, а зараз використовують його для різних потреб: і для викрадення зерна, і для перевезення боєприпасів, військової техніки тощо.

Дивіться також – звернення Володимира Зеленського за 2 вересня

Як підкреслив Дудукалов, угруповання окупантів в Бердянську серйозно панікує. Вони дійшли до того, що одягають цивільний одяг, аби місцеві жителі їх не відрізняли.

Ситуація в Бердянську: коротко

  • До тимчасово окупованого Бердянську 2 червня завітала "бавовна". Жителі міста чули потужні вибухи у місцевому порту. Над містом бачили стовп густого чорного диму.
  • Міський голова Мелітополя розповів, що окупанти почали вивозити обладнання та відводити кораблі через вибухи в Бердянську. Він пожартував, що росіянам, напевно, не підійшов клімат.
  • Крім того, ввечері 28 травня в Бердянську також лунали вибухи. Їх було чутно поблизу місцевого аеропорту. Тоді в Бердянській міській військовій адміністрації повідомляли, що ЗСУ влучили по позиціях ворога.