Заступник мера Маріуполя Петро Андрющенко інформує, що "бавовна" сталася на Бердянській косі. За його словами, в окупантів "знатно пригоріло в мінус".

Дивіться також ЗСУ просуваються біля Кліщіївки та Новодарівки: зміни карти бойових дій за тиждень

"Бавовна" сталася в районі Бердянської коси

Речника Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук опублікував кілька світлин після "бавовни" в Бердянську. На світлинах чітко видно сірий дим, як після прильоту.


"Бавовна" в окупованому Бердянську / Фото з телеграму Братчука


Сірий дим у Бердянську після "бавовни" / Фото з телеграму Братчука

За попередньою інформацією місцевих ресурсів, "бавовна" сталася у тому ж місця або поряд, що і вночі. Повідомляється, що на місце "бавовни" вже помчали швидкі.


"Бавовна" на Бердянській косі / Фото з телеграм-каналу "Бердянськ Сьогодні"

Що цікаво, окупанти видали безглузде пояснення "бавовни" в Бердянську. Вибух буцімто був контрольований. Повідомляється, що оперативні служби нібито провели планове знищення схрону, який був замінований.

Раніше "бавовна" завітала в районі полігону

  • Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що 9 липня у селищі Вознесенка пролунали вибухи. Їх чули там, де було скупчення російських загарбників.
  • Під вечір "бавовна" продовжилося у селі Зарічному, що розташоване за 7 – 10 кілометрів від Мелітополя у бік Токмаку. Після цього горів ангар, який російські загарбники відібрали у місцевого фермера.
  • За словами Федорова, в ангарі була військова техніка ворога.
  • Близько півночі, як повідомив мер Мелітополя, щонайменше 10 вибухів пролунали за Бердянськом. Їх чули біля полігону, на якому розташовуються російські військові.